Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Herec Lukáš Langmajer s manželkou: Podivné sexuální touhy? Budete se divit, jak to u nich chodí!

Zdroj: Profimedia.cz
Jaké si to doma uděláš, takové to máš. A herec Lukáš Langmajer to má dobře vychytané. Manželka Lucie udělá, co mu na očích vidí. Dokonce i to, když potřebuje zavázat tkaničky u bot. Není to už ale přehnané? Nebo jde snad o sexuální hrátky?

Herec Lukáš Langmajer (35) tvoří s krásnou produkční Lucií pár 7 let, ale jak je vidět, tak manželka se stále snaží muži svého srdce splnit každé přání I když jde o tak divné jako vázání tkaniček? To už by bylo docela přes čáru. Taky jsme na to v obchodě s botami, kam spolu přišli, zírali, ale vše naštěstí bylo jinak.

Lukáš jako veselá kopa si hrál na jejich tříletého synka Mikuláše, kterému nazouvají botky a učí vázat tkaničky. Na první pohled to vypadalo trošku teda fetišisticky, ale dobrá, chápeme, legrace je legrace. Přece by herec neotročil svou půvabnou ženu.

Ba naopak. Lukáš by nejradši Lucku na rukou nosil. Ta do jeho života vnesla řád (možná ho i naučila pořádně si zavazovat tkaničky) a herec neobráží jeden večírek za druhým

Dokonce když jde nakupovat boty, tak nejprve myslí na syna a manželku, pak někdy možná i na sebe. Na prvním místě jsou pro něj Lucie s Mikulášem, i když to možná někdy tak nevypadá.

Související články

Další články