Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Herec, kterého si možná pamatujete z Jurského parku, unesl a znásilnil třináctiletou­ dívku!

Možná ho raději měl zabít velociraptor…

Cameron Thor pracoval jako učitel začínajících herců, i když sám toho ve světě filmu zase tolik nedokázal. Když se tedy nepočítá jeho menší role v prvním Jurském parku, kde měl asi všehovšudy deset minut a celou dobu nosil černé brýle. Pamatujete si na tu postavu, co přinese tlustému programátorovi holicí pěnu, do které má schovat ukradené vzorky dinosauří DNA? Tak to byl on.

Jelikož žádné další role nepřicházely, rozhodl se mladé dívky a chlapce poučovat, co musejí dělat, aby se mohli stát slavnými herci. A mezitím zneužil minimálně jednu dívku, která se chtěla stát herečkou.

Soud v Los Angeles ho obvinil z 11 trestných činů, mezi kterými je i únos a znásilnění nezletilé. Dívka s ním absolvovala herecké hodiny v roce 2008, kdy jí bylo teprve 13 let. Po jedné takové konzultaci ji měl Cameron Thor násilím odvézt na opuštěné místo v lesích, kde ji znásilnil.

Policie předpokládá, že by se nyní mohlo objevit více dívek, které potkal podobný osud.

Mohlo by vás zajímat

Další články