Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Herec Jaromír Nosek EXKLUZIVNĚ NA EXTRA.CZ: Jak to mám s rozvodem? Proč mě manželka opustila? JEHO NOVÁ HOLKA JE KUS!

Jo, tahle se tedy povedla!
Zdroj: profimedia.cz
V posledních dnech nezažívá herec Jaromír Nosek (38), kterého můžete znát třeba z komedie Účastníci zájezdu, zrovna ty nejlehčí dny ve svém životě. Se svou bolestí chce bojovat sám, ale redakci eXtra.cz se otevřel a prozradil, co se vlastně mezi ním a manželkou Ivankou stalo.

Před pár dny vyšlo najevo v deníku Blesk a Aha!, že se Míra tulí už k jiné ženě, a kvůli tomu se profláklo, že už se ženou nežije, a dokonce se po pěti letech manželství rozvádí. Házena vina byla na něj, že se tahá už s jinou, jenže pravda je někde jinde a sympatický herec nám exkluzivně prozradil, jak to celé bylo. S médii totiž komunikuje jen sporadicky.

„S manželkou spolu nejsme už od března. Byla to ona, kdo se se mnou rozešel. Sám ani nevím, proč se tak stalo, asi jí na mě něco vadilo. Ale určitě za tím nehledejte nevěru. Já jsem se vlastně rozvádět ze začátku vůbec nechtěl,“ rozpovídal se Jaromír, kterému je už ale do zpěvu. Před dvěma měsíci se totiž dal dohromady s krásnou blondýnkou Monikou, kterou vzal na otevírání baru Joanis Moon, kde občas bude dělat barmana a míchat drinky.

„S Mončou jsme se dali dohromady dva dny před mou měsíční dovolenou, takže to bylo všechno takové narychlo. Ale určitě to nebyla ona, kdo by měl rozbít náš vztah. O tom nechci ani slyšet. Je mi s ní fajn a poznáváme se. Proto jsem se divil, že po návratu z Bali, kde jsem byl s kamarádem, nás pak s Móňou vyfotili na Karlštejně, kde jsme byli inkognito. A hned z toho byl poprask, že jsem nevěrník, protože nikdo nevěděl, že už s Ivankou nejsme spolu,“ pokračoval ve vyprávění teď už zas usměvavý umělec.

A jak to má vůbec s bydlením? Přeci jen měli se ženou společný byt v Dejvicích, nestal se z něj bezdomovec? „Momentálně bydlím u Monči na Smíchově. Vše se tak nějak řeší za pochodu. Ale dál už to nebudu rozebírat. Až budu rozvedený, tak klidně o tom budu mluvit, ale teď je to dost citlivé téma a já nechci Moniku zatahovat do těchto nepříjemných věcí,“ dodal rozumně Míra.

Bylo ale na něm vidět, že je po boku usměvavé blondýnky vážně šťastný, neustále se pusinkovali, Jaromír se choval jako pravý gentleman, plně se věnoval své milé. Tak snad bude mít s ní více štěstí než s barmankou Ivanou, kterou si rychle vzal za ženu a taky tak rychle se s ní i rozvádí.

Související články

Další články