Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Herec Hynek Čermák utekl od manželky. Může za to zatraceně sexy kolegyně?

Manželku Danielu měl opustit kvůli této krasavici.
Zdroj: Profimedia.cz/vcpd.cz
+ Další fotografie
Hvězda filmu Gangstar Ka Hynek Čermák konečně šel s pravdou ven. Potvrdil to, o čem si už štěbetali i vrabci na střeše. Přiznal, že už nežije s manželkou Danielou Choděrovou, se kterou má dvě děti. Jenže nad důvodem, co prý způsobil rozpad jejich manželství, zůstává spíš rozum stát.

Dávno se štěbetalo, že se herec Hynek Čermák (42) zakoukal do mladinké kolegyně Veroniky Mackové (21). Dokonce byli i přistiženi paparazzi, ale představitel Radovana Krejčíře stále mlžil. Po půl roce konečně kápl božskou. Za vším prý stojí práce, nikoliv milenka!

„Všechno dál dobře funguje. To naše rozdělení vlastně proběhlo skvěle. Ale je to teprve půl roku, takže je to ještě dost bolavé. Oba se učíme žít jiným způsobem života. Nemáme mezi sebou hádky, nic takového neprobíhá. Jsme dospělí a chováme se jako kamarádi, kteří se mají rádi,“ přiznal Čermák Magazínu Právo.

Samozřejmě ohrané pohádce, že zůstali kamarádi a vše je vlastně zalité sluncem, můžeme věřit, ale také ne. Prý byl tak zaneprázdněný, že se rodině nemohl věnovat a jeho vztahy s manželkou dost ochladly. Jenže opravdu za tím nestojí mladá krasavice? Hynek totiž podle informací deníku Aha! má už dávno bydlet s milenkou Veronikou v jedné domácnosti a vrkat jak zamilovaná hrdlička.

Související články

Další články