Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Helena Houdová promluvila o životě topmodelky: Nenáviděla jsem to

Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
přiznání
Bývalá topmodelka Helena Houdová (40) se před pár lety rozvedla s otcem svých tří děti a radikálně změnila svůj dosavadní život. Už v minulosti se svěřila, že byla v mládí zneužívaná. Jeden muž ji týral, další podváděl s několika ženami. Modelka se občas ze svých pocitů vypisuje na sociálních sítích a tentokrát zavzpomínala na život ve vysokém modelingu.

„Je to dvacet let, co jsem stála, chodila a usmívala se na miliardu lidí. Byl to rok 1999. Nesnášela jsem každou chvíli. Zatímco jsem soutěžila s ostatními ženami, která z nás je krásnější, tak já jsem si připadala ošklivě,“ vzpomíná na doby své největší slávy topmodelka Helena Houdová.

„Připadala jsem si smutná. Přesto jsem do toho šla. Moje dvacet let staré já to nedokázalo vysvětlit. Nyní jsem to už pochopila,“ svěřila se lidem nedávno modelka na Instagramu s tím, že ale svým způsobem ráda vzpomíná na některé dívky, se kterými ji pojí velké přátelství.

Modelka se od svého starého života před nějakou dobou oprostila a snaží se žít společně se svými třemi dětmi co nejvíce v souladu s přírodou. Děti Houdové ani nechodí do klasické školy, ale Helena je učí doma.

„Chci oslavit své rozhodnutí zvládnout svá traumata. Od sexuálního zneužití v dětství přes smrt mé nejlepší kamarádky, když nám bylo sedm, přes bulimii v pubertě, násilný vztah s mužem, násilný vztah sama se sebou, kdy jsem nenáviděla sebe a svoje tělo příliš dlouho, samovolný potrat, traumatický porod mého syna, manželství s mužem, který žil další tajný život s několika dalšími ženami, setkání se smrtí tváří v tvář,“ napsala Houdová na Facebook.

Související články

Další články