Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Heidi Klum propaguje další sérii svého pořadu Project Runway. Plakáty s nahými těly v Los Angeles zakázali! Provokující foto najdete v galerii

Plakát k další řadě pořadu Project Runway v Los Angeles zcenzurovali.
Zdroj: Profimedia.cz

Topmodelka Heidi Klum (40) nafotila k 12. sérii pořadu Project Runway fotografii, na které sedí jako královna na trůně a je obklopena nahými těly modelek a modelů. Ve městě Los Angeles byly billboardy s tímto snímkem zcenzurovány!

Propagační fotografie k další řadě reality show Project Runway, která hledá mladé talenty v oblasti módy a designu, sedí Klum coby královna oblečená ve viktoriánském stylu na trůně. Vedle ní stojí Tim Gunn, mentor talentové soutěže. Kolem „Jejího Veličenstva“ je několik nahých modelů a modelek, kteří k Heidi obdivně vzhlížejí.

Sexy plakát byl ale v původní verzi zakázán v Los Angeles. Podle tamní vyhlášky může město jakoukoliv reklamu, co obsahuje „oplzlou tematiku“, zakázat. Zatímco v New Yorku jsou plakáty v původní verzi, v L.A. jsou na billboardech modelky oblečené.

Související články

Další články