Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Heidi Klum na hanbaté dovolené! Ukázala nám své povislé dvojky, na matku čtyř dětí je to pořád dost dobré!

Pohleďte na skvělou postavu čtyřicetileté Heidi Klum.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Pánové, jestli vás berou pěkné milfky, tak tento článek je přesně pro vás. Ženy tohle můžou brát jako důkaz, že i ve 40 letech jde vypadat štíhle a k nakousnutí. Za vzor vám dáváme modelku Heidi Klum, která si se svým přítelem užívala hanbaté dovolené a ukázala nám svoje vnady.

Pár si vyrazil na dovolenou do Tulumu v Mexiku a nešetřil nemravnostmi včetně erotického dovádění v moři. Heidi navíc podezříváme z toho, že je hlava děravá a zapomněla si do kufru přibalit horní díl plavek. Celou dobu si tak užívala plavání nahoře bez, což je skvělý pocit, viďte, dámy.

Nicméně musíme uznat, že modelka vypadá po čtyřech dětech stále výborně. Postavičku by jí mohla závidět i leckterá patnáctiletá dívka.

Heidi Klum si užívala dovolenou se svým mladým milencem Vitem Schnabelem, který je o 13 let mladší než ona. Očividně jim to ale spolu klape, protože se nebránili ani laškování na molu.

Související články

Další články