Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Heidi Janků v slzách: Zemřel její milovaný manžel Ivo Pavlík!

Heidi Janků přišla o milovaného manžela.
Zdroj: Profimedia
Zpěvačce Heidi Janků vzala nemoc jejího milovaného partnera Iva Pavlíka (84). Zemřel v sobotu po boji s nemocí, kterou nevydrželo jeho srdce. Zpěvačka je odchodem nejlepšího muže jejího života zdrcena. Smutnou zprávu oznámila fanouškům na sociální síti.

„S hlubokým zármutkem a nesmírnou bolestí v srdci vám musím oznámit, že mě navždy opustil nejlepší muž mého života, Ivo Pavlík. Svůj boj o život bohužel prohrál. Jeho nemocné srdíčko přestalo bít včera 12.8.2017. Pokud jste ho znali a měli jste ho rádi, věnujte mu, prosím, tichou vzpomínku. Děkuji. Heidi.“

Heidi se o svého manžela bála už dlouho. Známého hudebního skladatele také velmi zasáhla smrt jeho první manželky, zpěvačky Věry Špinarové. Jeho zdravotní stav se zhoršil poté, co se dozvěděl o jejím skonu a nemohl jít ani na pohřeb. Na veřejnosti se poté objevil výrazně pohublý a ustaraný.

Věra Špinarová byla také velmi dobrou kamarádkou Heidi Janků, a to, i když před lety Pavlík zpěvačku opustil a oženil se právě s Heidi. Smutná zpěvačka se tak musí tento rok vyrovnat s odchodem dvou lidí tak důležitých v jejím životě.

Související články

Další články