Herečka Dagmar Havlová (61) se v létě na karlovarském filmovém festivalu objevila značně oteklá v obličeji, takže se okamžitě stala terčem spekulací, jestli nepřibrala, ale jak je u ní zvykem, zřejmě podstoupila další lifting.

Když se bývalá první dáma objevila po dvou měsících ve společnosti, vypadala mnohem lépe než v létě. Výrazné plastické zákroky jsou na obličeji poznat, ale je vidět, že chirurg odvedl dobrou práci a paní Dagmar jen chvíli trvalo, než se tělo se zákrokem srovnalo. Havlová přišla na křest knihy Květy Fialové (85), která autorovi napovídala historky ze svého života a on je za ni sepsal.

Známá milovnice dalajlámy se samozřejmě nezapomněla zmínit o své nenávisti k sexu, jen podle Blesk.cz tak trošku způsobila faux pas, když odkryla, že se s Václavem Havlem muchlovali pod peřinou, ale protože Květa není Irena Obermannová, přešla Havlová její povídačky jen s lehkým úsměvem.

Všichni očekávali baletního mistra Vlastimila Harapese, kterého Květa miluje, protože tvrdí, že je gay, ale za to ji zase nemiluje on a v její přítomnosti oprašuje baletní skoky, jen aby se s ní nemusel vidět tváří v tvář, protože Květa je pro něj takové okno do reality, ale to se přece veřejně přiznat nemůže. Jeho přítomnost nahradil další duchovní Jaroslav Čtyři dohody Dušek, který umí žít ze vzduchu a chvílemi to na akci vypadalo, že i levituje.