Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hašek a Šmuclerová se rozešli. Kde nyní bude Dominik bydlet?

Byl to zajímavý pár.
Zdroj: Facebook.com
Šéfka vydavatelského domu CNC Libuše Šmuclerová (52) a bývalý hokejista Dominik Hašek (50) se po 3,5 letech rozešli. Dominik Hašek bere krach vztahu na sebe.

Zprávu, že Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová už netvoří pár, přinesl deník Blesk.

"Byli jsme spolu více než tři roky, ač ze zcela odlišných světů. To není krátká doba. A právě proto, že jsme se nejen měli, ale i máme stále velice rádi, víme, že nemůžeme spolu být, aniž by to jednoho či druhého z obou lámalo,“ uvedla Šmuclerová a dodala, že je to oběma velmi líto, ale právě proto, že se tak velmi milují, to musí být.

„Ano, bohužel je to tak. Moc mě to mrzí, že k tomu došlo,“ uvedl pro Blesk Hašek s tím, že vinu za krach vztahu bere na sebe.

Otázkou je, kde Dominátor nyní bude bydlet. Když se Hašek v roce 2012 rozváděl s manželkou Alenou, nechal jí domek ve Střešovicích, vilu v Pardubicích i byt v Dejvicích. Dominik se pak nastěhoval ke Šmuclerové a věřil, že to bude napořád. Nyní bude muset trvalé bydliště změnit.

Má Hašek kde složit hlavu? Naštěstí ano. Podle Blesku mu zůstal velký střešní byt ve Vršovicích, další byt v Kobylisích a pak dvě venkovská sídla – jedno je na Šumavě a druhé v Berouně.

Související články

Další články