Člen skupiny One Direction Harry Styles má už ve svých devatenácti letech jasno, že se chce na vrcholu kariéry udržet co nejdéle. Jeho velkým vzorem je leader kapely Rolling Stones Mick Jagger (69), kterému jde Styles pěkně do podoby.

Jaggerovi se podařilo udržet skvělou fyzičku díky intenzivnímu cvičení pod dohledem trenéra Torje Eikeho, u nějž Styles zjišťoval, co všechno má dělat pro to, aby si vybudoval skvělou fyzičku. „Harry chce, aby se mu podařilo být na vrcholu kariéry co nejdéle, a uznal, že klíčem k tomu je zdravý životní styl a cvičení. Trenér mu popsal běžné cvičební tréninky Jaggera, které zahrnují kickbox, posilování, ale i balet,“ řekl deníku The Sun zdroj.

Právě taneční kroky jsou Harryho Achillovou patou. Už když se partička objevila v roce 2010 v X Factoru, bylo jasné, že svými pohyby si chlapci fanoušky rozhodně nezískají. Ale díky pravidelnému drilu pod vedením osobního trenéra má Harry naději, že se mu jednou podaří být na pódiu alespoň ze třetiny tak dobrý jako Mick.