Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Harry Styles z One Direction mluvil na pódiu. „Drž už sakra hubu!“ vzkázala mu jeho bejvalka Taylor Swift

Ach ta mladá láska. Taylor Swift (22), zpěvačka, která svůj život přezpívává do svých písní a občas používá i reálná jména, aby nikdo nebyl na pochybách, se před půl rokem rozešla s Harrym Stylesem (21) z One Direction.

Bylo to zřejmě proto, že Harry je ve skutečnosti na kluky a Taylor má přeci jen nějaká ta prsa. Jenže zatímco on jede v klidu dál, v mladé zpěvačce stále vře vztek. Složila o něm píseň I Knew You Were Trouble, za kterou včera mimochodem na MTV Video Music Awards získala cenu. Stylesovi z pódia vzkázala, že mu děkuje za inspiraci.

To ale nebylo všechno. Vzápětí se totiž na pódiu objevili One Direction a ve chvíli, kdy mluvili o svých amerických fanoušcích, střihla režie na Taylor, která zašeptala své kamarádce Seleně Gomez (21): „Shut the fuck up“. Neboli v překladu „drž už sakra hubu“. Očividně se s jejich rozchodem nesmířila a hledá pochopení u Seleny, která se také nedávno rozešla s chlapcem, který je ve skutečnosti na chlapce. Ano, myslíme Justina Biebera (21).

Mohlo by vás zajímat

Další články