Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Harapes i nad hrobem odmítá připustit, že je gay! Fialová to vzala na sebe a pak ho musela honit na večírku! Co bude dál?

Vlastimil Harapes Květu Fialovou nenávidí.
Zdroj: herminapress.cz

Být v českém šoubyznysu nepřiznaný homosexuál není nic neobvyklého i celá desetiletí, ostatně takový Béda Trávníček, nebo ten, co léčí lékořicí, by mohli vyprávět. Všichni to o dotyčném vědí, baví se o tom, ale na něj samotného se dívají, jakože nic a jeho historky o sexu s ženami jsou pro ně asi tak uvěřitelné, jakože druhý den vyhrají v loterii jackpot.

Tím, kdo se ale rozhodně nebojí říct pravdu takovou, jaká je, je kromě Pavla Novotného (33) (autorka článku má před navýšením platu) třeba i herečka Květa Fialová (84), která kdysi v pořadu VIP Prostřeno prohlásila o svém kolegovi Vlastimilu Harapesovi, že je „dost teplej“.

Jeho toto konstatování samozřejmého a všem známého faktu urazilo natolik, že s herečkou přestal okamžitě komunikovat a od té doby jí nemůže přijít na jméno. Piškoťák, který si i ve svých sedmašedesáti letech pěstuje image svůdníka (i když víme, že objekty svého svádění by nalezl například v jistém klubu v Třebízské ulici v Praze), tak dostal pořádně na frak.

Že Květě nemůže její prohlášení zapomenout, se teď dokázalo na jedné akci, kde reportér Blesk.cz Fialovou na přítomnost „Háralpese“ (jak mu někteří vtipálci přezdívají) upozornil. Herečka, která se kamarádí s dalajlámou a v její duši se nastolil klid a mír už v minulém století, se na Vlastimila vrhla, jenže ten ji surově odstrčil a poroučel se domů. „Jsou lidé, kterých se dokonce štítím. Myslí si, že když se vymluví na to, že je stará, že si může říkat, co chce,“ prohlásil bývalý baleťák pro Blesk.cz. Přitom herečka má homosexuály tak ráda, protože sama si asi tak sto let odpírá sex, kvůli své dokola omílané historkce o znásilnění ruskými vojáky, takže jí zajímá jen sex mezi stejnými pohlavími a to jen verbálně.

Související články

Další články