Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hanna Pekhart křtila nový singl opravdu ve velkém. Obrovský poprask způsobila svým výstřihem a sexy prdelkou

Tato holka má opravdu co ukázat.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Hlas má jako zvon, dokáže udělat pořádnou šou, ale hlavně má rozhodně co ukázat. Se svou kůži na trh šla kvůli křtu svého nového singlu. A že měla co ukazovat. Přítomní pánové měli co dělat, aby své sliny udržely na uzdě. Jen, co zavrtěla zadečkem, tak byli jak v tranzu.

Před samotným představením nové skladby vystoupili interpreti jako houslista Michael Hejč nebo zpěvák Petr Kutheil, twerková tanečnice Martina Panochová, a o pořádný rozruch se postarala extravagantní módní show salónů Los Keros a My Obsession. Večerem provázela moderátorka Veronika Sasková.

V klubu bylo opravdu živo a celá atmosféra vyvrcholila živým vystoupením Hanny Pekhart s její novou taneční skladbou s názvem „Nepoznám“. „Věřím, že singl se bude lidem líbit, je dost chytlavý a zároveň je to moje první skladba v češtině, což ocení mnoho posluchačů u nás,“ svěřila se Hanna.

Hanna Pekhart vystoupila se skladbou Nepoznám již v ruském Petrohradě, kde reprezentovala Českou republiku na mezinárodní pěvecké soutěži Baltic Superstar, a kde vybojovala hezké čtvrté místo. Dokonce zde obdržela i nominaci na cenu „Anděl naděje“ za projekt roku se svou úspěšnou skladbou „It´s Your Time“, která se již hrála v českých rádiích.

V letošním roce čeká interpretku vydání jejího debutového alba, a nebo účinkování na dalších zahraničních festivalech.

Související články

Další články