Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hanka Mašlíková to u dětí rozjela v sexy kostýmku! Přežijou tohle přítomné matky?!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Hanka Mašlíková Reinders se umí odvázat nejen na mole. Vánoce jsou podle ní už za humny, a proto se pustila do práce sexy Santovy pomocnice. Ale udělala dobře?!

Vánoce budou sice až za měsíc, ale na nás všechny je všude kolem kladen takový vánoční tlak, že nás ten pres už začíná pěkně štvát… Řekli byste si, že na vánoční koncerty, jarmarky, představení a tak podobně je ještě brzy? Tak to jste na omylu… Známý český kouzelník Pavel Kožíšek už totiž svou vánoční show rozjel ve velkém.

Samozřejmě nesměla chybět ani jeho magická asistentka a čerstvě vdaná paní Hanka Mašlíková Reinders (34). Ta na dětské představení zvolila opravdu úsporný sexy kostýmek. Ne, ten opravdu nebyl určen na hrátky s manželem Andréem na doma…

“Odstartovali jsme vánoční představení pro děti. Kouzelné Vánoce aneb Já nejsem Ježíšek, ale Kožíšek. Moje vánoční montérky…” komentovala vánočně naladěná Hanka.

Musíme uznat, že jí ty “vánoční montérky” opravdu seknou, ale obáváme se, co na to přítomné maminky řeknou. Je přece jasné, že žárlivost je metla lidstva. A to, že je Hanka čerstvě vdanou paní, na věci vážně nic nemění…

Možná kostýmek ženského Grinche by byl vhodnější.

Související články

Další články