Hvězda nováckého počasí a majitelka výstavního poprsí, rosnička Petra Svoboda (30) už zřejmě dlouho nebude jen vysvětlovat, jaká bude večer rychlost větru.

Podle informací eXtra.cz Petra, která má za sebou hanbatou minulost, zásadním způsobem zabodovala u diváků Novy, u kterých si prý v oblíbenosti stojí stejně dobře jako potravinový inspektor Hruška, a nikdo oblíbenější momentálně na českých obrazovkách není.

V návaznosti na stav Miss Vítové, která musela přejít na nemocenskou kvůli rizikovému těhotenství, je tak víceméně jasné, že jsou pravdivé zvěsti, které už pár dnů naznačují, že Svoboda se co nevidět přesune na post moderátorky zpravodajství!

Nova samotná zatím ohledně oblíbenkyně svých diváků kalí vodu: „Jsme rádi, že si naši diváci Petru tolik oblíbili, protože s ní určitě počítáme do budoucna. V současné chvíli by bylo ale předčasné být konkrétnější,“ dozvěděli jsme se od ředitele komunikace televize Josefa Koukolíčka. Podle charakteru jeho odpovědi je jasné, že rosničku evidentně čeká na pokyn diváků kariérní postup.