Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hana Holišová šokovala otevřenou erotikou! Jak se chystala na roli Beyoncé? Známe tajemství její role

V nováckém seriálu Ulice hraje Hanka Holišová naivní Veroniku Maléřovou. Ale když se v rámci show Tvoje tvář má známý hlas proměnila v americkou zpěvačku Beyoncé, všem chlapům v Česku spadla brada. Jaké je tajemství její role?

Když Hana Holišová dokončila své vystoupení, tak polovina sálu freneticky tleskala a druhá polovina jen zírala. Zdá se, že se zrodil nový sexsymbol. Dokonce i moderátor soutěže Ondra Sokol zapomněl na profesionální vystoupení a začal Holišové říkat něco v tom smyslu, „že v sále se zase stojí“. Faktem je, že Ondra nemusel být vůbec zdrženlivý, Holišová je opravdu kus!

Jak se na roli Beyónce chystala? „Nejvíce jsem se bála, jak udržím rovnováhu na těch vysokých podpatcích. Podlaha na jevišti navíc hrozně klouže, to je prostě nejvíc,“ uvedla Holišová pro TV Nova.

Na jedné straně se snažila napodobit americkou krásku, na straně druhé musela udržet balanc a nevypadnout z rytmu. „Beyonce je úžasná. Navíc se tváří, že má všechno na háku. Chlapy má na háku, prostě všechno,“ říká Holišová s tím, že se snažila najít nějakou typickou grimasu, kterou Beyónce proslavila, a pak ji přenést do svého vystoupení.

A Holišová tu jemnou grimasu nakonec našla a plně využila. Beyoncé o sobě totiž ví, že je luxusní kočičkou, a tak při vystoupení má hrdě zvednutou bradičku. A Hanka? Ta si také pomohla nosánkem zvednutým kapku nahoru! A ono to perfektně sedlo!

Související články

Další články