Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Halina setřela svými obrovskými prsy Boudovou s vycpanou podprdou! Závistivý pohled nebo tajená sexualita?

Při pohledu na Halinu Pawlowskou a její obdařenost nejsou zkoprnělí
jenom muži.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Že je spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (59), kterou teď můžete vidět v seriálu Doktoři z Počátků, proslulá svou megaobří hrudí, to není nic nového. Většina mužů při pohledu na atraktivní vdovu jihne a představuje si nejrůznější neslušné situace, o kterých redaktoři eXtra.cz nemají ani nejmenší ponětí.

Jenže tentokrát se stalo něco nezvyklého – Halina svou napěchovanou výbavou uhranula ženu, herečku Nelu Boudovou (46), která se obdivem ke stejnému pohlaví rozhodně netají. Zůstala tak jako přikovaná a nemohla se od rudého hadříku, který jen stěží zakrýval spisovatelčiny vnady, vůbec odtrhnout.

Po loňské smrti manžela neměla Pawlowská pochopitelně příliš chuti do života, a tak si udělala radost sepsáním další knížky, která právě různé variace na chuť do života nabízí. Na důkaz toho prsatá spisovatelka na jejím obalu s chutí kouše do melounu, na jehož počest si vzala právě i svůj ostře červený top, kterým dráždila Boudovou jako rozzuřeného býka.

Související články

Další články