Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hádka Vágnera a Bučkové na dovolené: Do těch bílejch h**en nepudu!

Nemá to s ním jednoduché.
Bývalá Miss Eliška Bučková asi nečekala, že s mužem svého života bude místo na Maledivy jezdit do mongolské divočiny. Místo drahých bouráků jezdit na koni a luxusní SPA s vířivkou vymění za sjezd po divoké řece. Je to pořád jenom křehká dívka, a tak není divu, že toho dobrodružství má někdy po krk!

Elišku Bučkovou (27) čekala několikadenní expedice po Mongolsku. O jejích detailech jsem psali TADY. Žádný pětihvězdičkový hotel, ale obyčejný stan. Tahle země je ale známá svými nečekanými teplotními výkyvy. Takže když jeden den svítí sluníčko, tak ten další může být klidně pod nulou a sněžit. A přesně to se stalo.

Modelka se probudila do zasněženého ledového rána a nebyla nadšená. A ještě víc byla rozladěná, když zjistila, že ji Jakub točí a video chce dát na sociální sítě. Eliška se choulila v čepici pod spacákem, ale její rybář pořád dorážel a ptal se, jak se má. Tak se dočkal pěkně peprné odpovědi!

„Dobré ráno, miláčku,“ zkoušel to Jakub po dobrém. „Já jsem ti jasně řekla, že mě máš vzbudit, až bude jaro. Já tam nepudu, do těch bílejch hoven. A nenatáčej mě, když je venku –40!“ Takhle umí temperamentní holka z Moravy vystrčit růžky!

„Začalo nám sněžit,“ dodává rybář při pohledu na bílou krajinu. „No, ale Ježíšek nikde,“ říká už klidněji Eliška, která se zároveň fanouškům za svá vulgární slova omluvila.

Mohlo by vás zajímat

Další články