Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hadí muž v Talentu: Vykloubená ramena a nůž v nose, Marta Jandová skoro omdlí

+ Další 2 fotografie
V pátek se diváci mohou těšit už na druhý díl talentové soutěže Česko Slovensko má talent. V něm opět uvidíme spoustu dechberoucích vystoupení, ale i propadáků. Jedno z vystoupení, kdy se všem v sále zastaví dech, předvede hadí muž ze Španělska. Ten se svým tělem dokáže neskutečné věci a z některých triků hlavně ženské osazenstvo poroty hrůzou skoro omdlí.

V úvodu show rozesměje diváky belgický talent, který vypadá jako Einstein. Také nás čekají různé druhy tance s rozmanitými rekvizitami a velkým věkovým rozptylem soutěžících. Ve druhém díle Talentu nebudou chybět ani pěvecké a hudebně autorské talenty. Někteří z nich mají ovšem více odvahy než talentu.

Nelze si nechat ujít ani fantastické vizuální umění. Překvapí nás žena v pavím rouše, která si tak trochu zahraje na Janet Jackson. Samozřejmě nebude chybět ani kouzlení– očaruje nás mladý talent. Stejně tak silová akrobacie, ta zaujme ženy i muže.

Jedno z dechberoucích vystoupení předvede španělský tanečník/akrobat. Ten nám ukáže, co vše dokáže se svými údy. A to zdaleka nebude všechno – nebojí se totiž ani ohně nebo střepů a na pomoc si dokonce pozve MartuDianou. Při strkání nože do nosu nebo přejíždění ostřím nože po jazyku Marta skoro omdlí.

Dokáže závěrečnou řádku šílených pěveckých výkonů zachránit nějaký jedinečný talent? A využije někdo z porotců zlatý bzučák už ve druhém dílu? Dívejte se již zítra 6. září ve 20.15 na Primě.

Po víkendu si nenechte ujít ČSMT AFTERSHOW, která startuje v pondělí 9. září ve 20.15 na Prima COOL. Při ní vás neřízená dvojice Sonia Edde a Jakub Kotek zavedou do zákulisí.

Mohlo by vás zajímat

Další články