Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hacker, který zveřejnil tyhle NAHÉ fotky NESTYDATÉ Jennifer Lawrence, si půjde na rok a půl sednout do vězení!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Jistě si pamatuje skandál, kdy neznámý hacker ukradl velmi odvážné fotky známým celebritám. Tehdy byl kolem této kauzy pěkný poprask. Nyní si tenhle uličník posedí rok a půl v chládku. Stálo mu to za to? Asi jo.

Určitě si pamatujete kauzu kolem ukradených fotek známých celebrit. Americký soud poslal výtržníka, který zveřejnil pěknou řádku nahých fotek z řad herců a zpěváků, na rok a půl do vězení.

Hacker ukradl z více než stovky internetových účtů za dva roky intimní fotky a videa 600 lidí, které pak zveřejnil na internetu. Šestatřicetiletý hacker Ryan Collins se ke svému činu přiznal.

Podle policistů, kteří měli případ na starosti, se muž naboural do onlinových úložišť přes uložená hesla svých obětí, mezi nimiž byly Jennifer Lawrence, Kate Upton nebo Kirsten Dunst.

„Trest odnětí svobody, ke kterému byl Collins odsouzen, je důkazem toho, že hackerské útoky na účty druhých a kradení informací nebo soukromých snímků je zločin s vážnými důsledky,“ podotkl agent FBI Deirdre Fike, který byl pověřen vyšetřováním.

Související články

Další články