Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Gwyneth Paltrow ukázala dceru: Je to vůbec dítě Chrise Martina? Podobá se někomu úplně jinému!

Gwyneth ukázala roztomilou dceru. I vlasy mají stejné!
+ Další fotografie
Gwyneth Paltrow vydržela s muzikantem z Coldplay Chrisem Martinem 12 let, což je na svět šoubyznysu solidní výkon. Za dobu manželství spolu stihli zplodit dvě děti. Starší dceru Apple Blythe Alison Martin a syna Mosese Bruce Anthonyho Martina. Rodiče mají evidentně slabost pro dlouhá jména.

Teď svou dceru ukázala Gwyneth na sociálních sítích. A fanoušci se shodují – je to její klon! Má stejný nos, oči, tvář i účes. Snad jen její rty jsou plnější. Každopádně po tátovi Chrisovi tam není ani stopy. Jako kdyby ji měla herečka jenom se sebou samou.

Tohle jablíčko Apple spadla v tomhle případě daleko od stromu. Ale jestli bude po mamince, tak se může těšit na hodně úspěšnou kariéru. Třeba v modelingu nebo herectví.

A co se týče Chrise a Gwyneth, tak rozvodové papíry jsou podepsány. Zatímco hned po oficiálním ohlášení rozchodu se Chris choval jako utržený ze řetězu a obskakoval každou mladou herečku, Gwyneth se stáhla. Jenže tichá voda břehy mele. Začala tajně randit s producentem muzikálu Glee Bradem Falchukem. Některé zdroje dokonce mluví o zásnubách!

Mohlo by vás zajímat

Další články