Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Guru Jára má konkurenci. Tyhle dámy vás naučí zbožňovat svou vlastní vaginu a mnohem víc!

Nevíte, co s víkendem? Zacvičte si kundalini jógu, naučte se správně masturbovat a jako bonus získáte odlitek své vlastni vaginy! A to se vyplatí!

Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Částková tvrdí, že tím nejcennějším, čím my ženy disponujeme, je naše „kunda“. Většina mužů by nejspíš přitakala.

„To nejcennější, co má, je její božské lůno a jóni to nejkrásnější a nejvíce hodno úcty, lásky a pozornosti k jejímu božskému daru, k božskému květu, který je naplněn sladkým nektarem a přináší rozkoš, spojení, napojení na jiné dimenze, ale i úžasné pocity vděčnosti, když z ní vystrčí hlavičku vaše milované děťátko,“ píše na úvod svého webu mamjirada.cz.

Klíčem k většině našich trápení, energetických ale i emotivních bloků je prý právě nedostatečná úcta a pochopení brány do naší sexuality – pochvy.

Svou krásnou jóni, jak obvykle nazývá svou vaginu, zvěčnila spolu s umělcem Jamiem McCartneyem z Brightonu v sádrovém odlitku a následně ji vsadila do loga svého bohulibého projektu.

Ženy rozděluje do čtyř kategorií, Panna, Matka, Čarodějka a Vědma, a v rámci nejrůznějších kurzů a rituálů je učí přijetí a znovunalezení jejich ženství.

No, zajímalo by nás, kolik žen z jejích kurzů žije ve šťastném partnerském vztahu.

Řečeno slovy klasika Krchovského, jedno je jisté… „a dál se točí svět, theatrum mundi a dál se točí svět okolo kundy!“

Mohlo by vás zajímat

Další články