Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Guest list finále MS: Ani jediná česká celebrita! Ostrouhala i Feuereislová

Jak je možné, že vedle modelek Gisele či Adriany neseděla naše modelka
Eva F.?
Zdroj: koláž archiv

Máme to za sebou, Německo zase vládne světu a nepotřebuje k tomu Adolfa ani koncentrační tábory. Stačí jim jen Zlatá Niké pro vítěze Mistrovství světa ve fotbale, kde vyhráli nad Argentinou, a lidi si zase myslí, že díky tomu bude chleba levnější.

Finále MS v Brazílii si samozřejmě nemohla nechat ujít nejslavnější jména na světě, a protože nějaký pohůnek ze sekce sběračů propocených trenek hráčů z tréninku měl pocit, že ho zase nikdo pořádně neocenil, sebral guest list slavnostního večera a vyvěsil ho na sociální síť.

Konečně se tak můžeme dozvědět, kdo se považuje za skutečnou celebritu. Nechybějí tam prádlové modelky Gisele Bündchen a Adriana Lima, herec Daniel Craig nebo Eros Ramazotti.

K našemu překvapení zde chybějí jména jako Gábina Partyšová, která moderuje všechny večírky ve Varech, Nikol Moravcová, která se dostane na všechny večírky ve Varech, slavomanka Eva F., která přijela do Varů a nikdo ji nefotil, tak musela fotit sama sebe, a Lenka Vacvalová, která na rozdíl od Nikol Moravcové chodí opravdu na všechno, klidně i na tiskovku společnosti Milovníci maňásků, a ani to nemusí být ve Varech.

Jsme rádi, že nás z redakce taky nepozvali a nemuseli jsme nic psát z afterparty. Samozřejmě to musela být strašná nuda, protože jak někde nefotí Vacvalovou nebo nevyvádějí Evu F., není to opravdický večírek.

Související články

Další články