Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

GREGOR SI VZAL TÁNIČKU KUCHAŘOVOU: Největší svatba roku se zvrhla v trapnou estrádu! Synovi se smála i vlastní matka!

Hana Gregorová a její mladý přítel nechápou, proč Ondra a Tánička
dělali ze své svatby takovou trapnou show.
+ Další 4 fotografie
Měla to být svatba roku. Díky tomu, že se Gregorovi a Kuchařové nepovedlo utajit obřad, je z toho trapas roku. Ondřejovi Gregorovi (nedávno se vzdal jména Brzobohatý) se vysmála i vlastní matka.

Matka Ondřeje Kuchaře Gregora B. (opravdu nyní nevíme, jak se oficiálně jmenuje) nechápe, proč kolem svatby byla taková trapná show. Hana Gregorová dokázala být nad věcí. Jednu svatbu svého syna už zažila, když si Ondřej bral Johanku.

Hana Gregorová jen kvete. Na svatbu syna dorazila po boku mladého krasavce Ondřeje Koptíka. Ten ji celou dobu hladil a líbal. Bylo na něm vidět, že stárnoucí herečku opravdu miluje.

Hana Gregorová dorazila na obřad se zpožděním, ale ve stresu nebyla. Na každého se usmívala a házela provokativní pohledy na fotografy. Dala si sklenku vína i cigárko a trapné šachy, které se kolem svatby konaly, šly mimo její chápání.

„Obřad byl fajn, jen to bylo moc dlouhý,“ uvedla Gregorová, když bylo jasné, že Ondřej řekl Táničce skutečně ANO.

Když dostala od novinářů dotaz, zda jí manévry s utajováním svatby přišly vhodné, tak se jen zasmála. Bylo vidět, že je nad věcí. Pokud si mladí chtěli zahrát na Hollywood, tak proč ne. Mládí dělá různé ptákoviny.

Pořád nevíme, zda Kuchařová (28) chtěla svatbu utajit a ono se to nepovedlo, nebo to bylo jinak. Také je možné, že cavyky kolem utajené svatby měly přesně opačný cíl – na svatbu posvítit, aby o ní mluvilo co nejvíce lidí.

Kuchařová a Ondřej Brzobohatý (33) prostě chtěli být ve čtvrtek odpoledne za největší mediální hvězdy v Česku. A dařilo se jim to do momentu, než pornoherečka Lady Dee oznámila, že jde na LIVE CHAT se čtenáři eXtra.cz. Pak už Gregor ani jeho Táňa tolik netáhli. Čtenáře daleko víc zajímala rajda jménem Drahomíra Jůzová

Mohlo by vás zajímat

Další články