Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Gottovou prý chtějí vyhodit z tramvajové školy: Není to pravda, prý pilně dochází! O jejím "studiu" toho víme víc!

Ďáblík z Bertramky.
Zdroj: herminapress.cz

Českou moderátorskou legendu Ivanku Gottovou (37) chtějí podle týdeníku Spy vyhodit z Univerzity Jana Amose Komenského, soukromé "vejšky" řady celebrit, které se mezi bulvárními novináři přezdívá "Tramvajová škola", protože pokud vás prý nepřejede tramvaj, měli byste tuto školu, proslulou tím, že na ní získala magisterský titul i modelka Míša Štoudková (27), dostudovat.

Podle týdeníku Gottová do školy nechodí, a to má "studovat" jen dva víkendy v měsíci. Se školou prý ani moc nekomunikuje a myslí si, že má vše jisté. Právě kvůli docházce jí prý má hrozit vyhazov, což by byla pořádná ostuda. Vždyť tuto prestižní univerzitu úspěšně vystudovaly nebo se chystají vystudovat Iva Kubelková (35), Veronika Chmelířová (26), Iveta Lutovská (29). A i dvojici vyhlášených pařmenů a nerozlučných kamarádů Jiřímu Mádlovi (26) a Julianu Záhorovskému (28) se zalíbil mezi celebritami oblíbený obor sociální a mediální komunikace.

Školu před třemi lety dokonce prověřovala (je to neoficiální, ale samozřejmě že kvůli celebritám) akreditační komise, které se nezdálo, jak snadno někteří absolventi středních odborných škol studují na bakaláře a magistry.

Samotná Gottová je na dovolené s Karlem a rodinou (takže o víkendu nebude ve škole, to jen tak na okraj), eXtra.cz se však podařilo získat, sice neochotné, ale přece, vyjádření jedné z jejích kolegyň a nejbližších přátel z TV Prima – Zuzany Brzákové (25). Ta se Ivany zastává: "Není to pravda, do školy chodí a rozhodně ji nechtějí vyhodit. Ona k tomu navíc přistupuje trochu jinak než tamty rychlokvašky, přála bych vám vidět, jak se dře se seminárními pracemi a dalšími úkoly. Neříkám, že je to vzorná studentka, to asi žádná, ale že by měla školu opustit, to prostě není pravda."

Tak se zdá, že Ivana i přesto, že vlci vyjí, tramvajovou školu nakonec dodělá.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články