Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Gottová spíchla panenku, která jako by Mistrovi z oka vypadla. To vypadá na voodoo rituály na Bertramce!

Ivana Gottová si zřejmě oblíbila černou magii.
Zdroj: herminapress.cz, koláž Ondřej Karpíšek
+ Další 2 fotografie

Nekorunovaná vládkyně Bertramky a budoucí muzikálová hvězda Ivana Gottová (38) si vzala do rukou jehlu a nit a ukázala, že i ona se umí věnovat ručním pracím (myšleno bez jakékoliv narážky na tabuizovanou Mistrovu intimní sféru).

Gottová v rámci akce pořádané charitativní organizací UNICEF nabídla do aukce vlastnoručně ušitou panenku, kterou pojmenovala Marie Terezie Charlotta Bourbonská. Na jejím vzniku se prý podílela celá rodina, zřejmě i včetně retrívra Stelly.

Výsledkem je hadrová panenka v královském stylu s neuvěřitelně podobnými rysy samotného Mistra Karla Gotta (75), takže Ivanu podezíráme, že od toho, kdo panenku vydražil, ji nakonec tajně zpět odkoupila a bude na ní provádět pravidelné voodoo rituály. Ostatně se svojí věrnou kamarádkou Ilonou Csákovou obě už několikrát prozradily, že se věnují čarodějnictví, takže Mistr by si teď na sebe měl obzvlášť dávat pozor. Kouzelnické rituály s loutkami totiž nejsou žádná pověra.

Související články

Další články