Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

GLOSA: Jak mě Bianca Johnsson prosila o vylepšení kádrového profilu a pak to zase neunesla

Simona Laňková jako Bianca Johnsson.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Jako šéfredaktor eXtra.cz narazíte na různé lidi. Někteří něco umí, jiní neumí vůbec nic. A pak je tu ještě Simona Laňková. Což je specifický případ.

Simonu Laňkovou osobně neznám. Tajně doufám, že to v soukromí může být hodná a milá holka. Možná jí někdo kdysi poradil, že když jako Bianca Johnsson bude urážet lidi na internetu, že to bude někoho zajímat a bavit.

Simona Laňková založila mediální kariéru na tom, že hejtuje lidi. Směje se ženám, že mají nějaké to kilo navíc, uráží kluky, exhibuje s penězi…

Kdysi to lidi na internetu zajímalo. Jenže Bianca se nikam neposunula. Uvízla tam, kde začala. Nulový vývoj. A každá legrace se časem ohraje. Když jsem před rokem přišel do eXtra.cz, tak se články o Laňkové ještě docela četly. Nyní sledovanost této celebrity uvadá.

V podstatě jsme asi poslední médium v Česku, které jí občas věnuje pár vět. Kolegové od konkurence mi sdělili, že o ní nepíší, protože ta holka už dávno nikoho nezajímá.

Simona Laňková mi napsala, proč o ní píšeme špatně. Chtěla jednoduchou odpověď na jednoduchou otázku.

Simona byla na úvod komunikace milá. Snažila se působit empaticky. A tak jsem si říkal, že bychom o ní třeba někdy mohli napsat něco pozitivního. A začal jsem hledat, co tato celebrita kdy udělala kladného. Nic jsem nenašel.

Simoně jsem odpověděl, že rádi napíšeme pozitivní článek, až něco pozitivního udělá. Ale že momentálně jen hejtuje lidi, je vulgární a všechny zesměšňuje.

„Udělejte něco hezkého. Založte nadaci pro postižené děti třeba. Dejte dar na charitu… Rádi o tom napíšeme, že Bianca pomáhá lidem,“ doporučil jsem Simoně, že cesta, jak se vymanit z negativní škatulky, existuje.

Simona mi na to odvětila, že jsem pič*s, že jí bráním v kariéře a že jsem se předvedl jako naprostý kok*t.

Na začátku konverzace byla milá, pak škemrala, pak byla hysterická a nakonec sprostá.

P.S.: Mám pocit, že tento text se moc číst nebude. Simona prostě zajímá méně a méně lidí…

Související články

Další články