Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Georgi, dej svojí ženě najíst! Z Amal je velká chodící hlava, do Bučkové už nemá daleko

Vedle George vypadá Amal dost divně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Ženy po svatbě obvykle kynou, neplatí to však v případě Amal, nádherné manželky George Clooneyho. Co se jí, proboha, stalo, že váží jen 45 kilo?

Amal (37) je neskutečně krásná, ale pár kilo navíc by jí neuškodilo. Ba naopak, nevypadala by jako chodící kostra, ke které už nemá daleko. Nožičky jako hůlčičky, z rukou jenom tyčky a obří hlava, to je to první, co nás na krásce na první pohled upoutá. A když si ještě natupíruje vlasy, jak má v oblibě, ve srovnání s tělem má pak na krku meloun.

Co blázní? Amal je přece inteligentní, vzdělaná a úspěšná právnička a musí to být sakra šikovná mrška, když si kolem prstu obmotala nepolapitelného idola žen Clooneyho (54). A zaslouží obdiv a ovace vestoje už jen za to, že ho dokázala dotáhnout k oltáři.

Podle zahraničních médií ovšem nezvládá pracovní nápor svého manžela, věčný úprk před paparazzi a neustálou publicitu. Ale že by z toho až zapomněla jíst, to se nám nezdá. Ve spojení s její štíhlostí se už dokonce mluví o anorexii, Amal totiž vyhubla na neskutečných 45 kilo, což vzhledem k tomu, že není žádný prcek, je skutečná bída.

Snad alespoň správňák George vezme rozum do hrsti a donutí manželku pořádně se najíst. Taky by se mu totiž mohlo stát, že bude mít doma něco podobného, jako my máme Elišku Bučkovou (25), zpěvačku, modelku, která má tu smůlu, že má kvůli své štíhlosti hlavu jak pátrací balon.

Související články

Další články