Duo Richard Genzer (47) a Michal Suchánek (48) má opět utrum. Jejich show TGM na Primě končí!

Vedení televize vsadilo na známou dvojici, od které očekávalo, že je lidé už znají, diváci je mají rádi, Partička je poměrně úspěšný pořad a novou show by se mohl obohatit program talk show, protože ta s Janem Krausem je už poněkud vyčpělá. S informací o konci pořadu přišel deník Blesk. Podle něj měli oba prohlásit, že dotáčí poslední díly a je konec.

Dle slov PR managera televize Filipa Budáka prý pořad pokračuje podle plánu, poslední letošní díl je naplánován 14. prosince a o programovém schématu na příští rok se zatím nesmí nic prozrazovat, přeloženo pro čtenáře, 14. prosince bude díl poslední, protože průměrná sledovanost pořadu 338 tisíc diváků je opravdu zoufale malá a Prima si ji nemůže dovolit. Jak už je u naší komerční dvojky zvykem, pokud nějaký pořad nezačne od začátku fungovat, je okamžitě zrušen, protože udržovat něco, co nezaručuje sledovanost si naše komerční dvojka nemůže dovolit.

Na Nově už Genzer se Suchošem vymačkali co mohli (Tele tele, Mr. GS), na Primě měli před třemi roky show Máš minutu, ta byla ale pro nezájem diváků také zrušena. Jak to tak vypadá, tahle dvojice má v médiích už utrum (záchranou lodí je pro ně jen pořad Partička, kde zábavu dělají ale hlavně Ondřej Sokol a Igor Chmela), samotná dvojice Geňa – Suchoš, už nebaví. Jedinou možností těchto kluků je zkusit tak maximálně nějakou internetovou televizi nebo kanál TV Relax.