Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Geniální inzerát: Matka hledá dívku, která připraví jejího syna o panictví

Když je váš syn strašně chytrý, ale nikdy nemluvil s dívkou, bude vás
jeho první sex stát balík.

Některé matky to mají těžké. Mají doma dospělého syna, už si představují, jak budou na koleni houpat vnoučata a syn konečně vypadne z baráku a po zbytek života mu bude prát trenky nějaká jiná.

Pak se podívají na svého syna a zjistí, že z něj vyrostl nerd, co když vidí ženskou vagínu, má ji za postavu z Hvězdných válek a holku sbalit neumí, protože celý život strávil v zatemněné místnosti hraním World of Warcraft a četbou knih o fyzice.

Jedna matka takového syna si řekla, že vezme do svých rukou jeho sexuální život a že mu zařídí první sexuální zážitky před nástupem na Harvard. Podala inzerát, kde píše o tom, že její syn je extrémně chytrý, ale s dívkami neumí komunikovat.

Proto vymyslela, že mu dá dva lístky na koncert, kam on vezme kamaráda, a na místa vedle si sedne ona dívka, která ho poté nenápadně sbalí, bude s ním chodit, zasvětí ho v posteli a ukáže mu různé sexuální polohy. Poté ho v klidu nechá jít na Harvard. Maminka jí za to bude celou dobu samozřejmě slušně platit.

Rodičovská láska prostě nezná mezí. A hollywoodští scénáristé mají skvělý námět na novou romantickou komedii. Bradley Cooper už dlouho nikde nehrál.

Mohlo by vás zajímat

Další články