Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Genetika v akci: Syn sexbomby Pamely Anderson a rockera Tommyho Leeho je fakt kus a fotí svoji první kampaň!

Model po mamince, hudebník po tátovi. Dylan se povedl.
+ Další 4 fotografie
Sexy model po mamince a kytarista po tatínkovi. Takový je syn Pamely Anderson a Tommyho Leeho Dylan. Jeho celé jméno je Dylan Jagger Lee (18). Prostřední jméno dostal po pradědečkovi. Z nenápadného hnědovlasého kluka se vyloupl přitažlivý mladý muž a na svém vzhledu umí Dylan vydělat.

Pracuje jako model, a když zrovna nefotí, brnká na kytaru. Teď dostal zakázku od Saint-Laurenta a na fotkách z pláže je vidět, že od svých rodičů dostal do vínku to nejlepší. Kombinace toho nejlepšího z Baywatch a rockové kapely Mötley Crüe. Po mámě kus, po tátovi divoch.

A nezůstane to jenom u focení v Malibu. Dylan začne už příští týden s přehlídkami a vypadá to, že se o něj co nevidět budou návrháři prát. Hledači talentů se totiž shodují, že z něj bude jednou modelingová hvězda. On bere velmi vážně i svou hudební kariéru, tak ho možná za pár let čeká těžké rozhodnutí. Ať to bude jakkoliv, tenhle hezounek se ve světě určitě neztratí!

Pamela Anderson už po bouřlivém vztahu s jeho otcem dávno není. Místo toho se rozchází a schází s filmových producentem Rickem Solomonem. Stačila se za něj už 3× vdát i 3× rozvést. Podle posledních zpráv jsou zase spolu. Pamelu hodní kluci nebaví a radši si krotí rebely.

Mohlo by vás zajímat

Další články