Šestiletý klučina si vytrpěl šílená muka, a to od těch, od kterých by to nikdy nečekal – od svých kamarádů ze sousedství. Tři kluci a dvě holky si s Christopherem zrovna hráli u řeky, když se v jejich hlavách zrodil ďábelský plán. Co takhle hrát si na únos?

Svoji oběť nejdřív svázali, pak ale začala skutečná jatka. Chlapce řezali klackem s hřebíky, kamenovali ho a bili. Nejstarší z povedené partičky navrhl, že když už se tak rozjeli, měli by Christophera zabít. Na krk mu přitiskli klacek a udusili ho. Krvavá jatka je však neuspokojila. Do zohaveného těla k smrti ubitého chlapce ještě bodali nožem, píše Daily Mail.

Aby po nechutné vraždě malí psychopati zahladili stopy, Christopherovo tělo odtáhli do blízké jámy, zahrabali ho a přes hrob narafičili rostliny a zvířecí zdechlinu.

Když se chlapec nevrátil domů, rodina po něm začala pátrat, jeho zohavené tělíčko ale našli až za dva dny. Bylo jen otázkou hodin, kdy policie našla vrahy, jimž matka vyhlásila vendetu. Právo je na ně totiž vzhledem k jejich nízkému věku krátké. Patnáctiletým vrahům hrozí basa, ostatním, kteří jsou ještě nezletilí, zatím neznámý trest.