Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

GALERIE: Syn Ewy Farné bude vyrůstat v luxusu! Vila za Prahou ji vyšla na 20 milionů

Zdroj: Instagram, www.homesweethome.cz
+ Dalších 33 fotografií
Luxusní sídlo
Do porodu už Ewa Farna (25) počítá pouhé týdny. A přestože si naplánovala šílené množství práce, s prvním synem zůstane doma aspoň dva měsíce. Chlapeček bude vyrůstat v luxusním prostředí. Zpěvačka si s manželem Martinem Chobotem (30) před rokem a půl pořídila honosnou vilu. Museli sáhnout hodně hluboko do kapsy. Za dům za Prahou dali 20 milionů korun.

Na mateřství je Ewa Farna (25) dokonale připravena! Vždycky si přála velkou rodinu a dobře ví, že s dětmi je v malém bytě svízel. Proto si s manželem Martinem Chobotem (30) už před rokem a půl pořídili luxusní dům za Prahou!

Vilka stojí v obci Všenory, ve dvou patrech je osm pokojů a velký obývák. V tom nechybí krb a francouzská okna do rozlehlé zahrady. Samozřejmostí je moderně vybavená kuchyň a krásná koupelna. Farna s Chobotem si dopřáli i krytý bazén, k němuž se dá dostat přímo z obýváku.

Taková nemovitost nebyla zadarmo, nastávající rodiče za ni dali 20 milionů korun. Jak zjistil týdeník Sedmička, dvanáct měli našetřeno, dalších osm si museli půjčit od banky. V přepychově zařízeném domě bydlí od začátku loňského roku.

Ewa tak bude mít po porodu perfektní zázemí pro výchovu svého prvního potomka. A i když bude často odjíždět na koncerty, vždycky na ni bude čekat teplo rodinného krbu.

Mohlo by vás zajímat

Další články