Ušetřit se dá na jídle, pití, líbánkách, ale na svatebních šatech! Na ty se při obřadu dívá každý a navždy zůstanou na fotkách a videích. Bohužel některé ženy se nechají zlákat podivnými nabídkami, přeměří si míry a objednávku pošlou někam na druhý konec světa.

Když přijdou vysněné šaty, tak jim zbudou maximálně oči pro pláč. Levná látka, příšerná kvalita, nevyvedené detaily, nic nesedí na svém místě. Pas je někdy posunutý o desítky centimetrů. Prostě tragédie. „Čekala jsem krásnou, detailně zdobenou krajku přes dekolt. Teď mi prsa zakrývají kusy látky připomínající kávové filtry,“ napsala žena z úvodní fotky na Facebook.

Takové nepovedené svatební šaty se objevují na FB skupině Knock Off Nightmares, kam zklamané nevěsty fotky hrůzy posílají.

Tady platí jasné poučení – šaty si vybírejte s velkým časovým předstihem. A někde v okolí vašeho bydliště, ať máte možnost si je vyzkoušet a doladit s krejčovou poslední detaily! Zapomeňte na podezřelé nabídky serverů. Sice ušetříte pár tisícovek, ale při vzpomínce na sváteční den budete mít v očích slzy smutku, ne štěstí.