Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Gábino, o toto tělo nesmíš přijít! Noid na Instagramu ukázal, že boj o svou ženu rozhodně nevzdává!

Vašek na sobě maká dnem i nocí…
Zdroj: instagram
+ Dalších 28 fotografií
Partnerská a nebo manželská krize jsou globálním problémem lidstva číslo jedna. Bohužel se tento problém nevyhnul ani populárnímu zpěváku Vaškovi Noidu Bártovi... Co nám k tomu řekl?

Čtyřletý vztah modelky Gabriely Dvořákové (28) a zpěváka Václava Noida Bárty (36) je, jak se zdá, ve vážné krizi! Gábina se dokonce před nějakým časem i s dcerkou Terezkou odstěhovala k rodičům do jižních Čech.

Dříve tento pár plnil své profily na sociálních sítích společnými fotkami plnými úsměvů a lásky. Poslední dobou se ale jejich styl fotek absolutně změnil. Rodinné fotografie jsou ty tam a dnes vidíme jen jednu sexy pózovací selfie za druhou.

Gábina se s Vaškem seznámila před čtyřmi lety a již první večer po seznámení došlo na něžné polibky a tulení. Pouhé tři měsíce poté spolu mladý pár začal dokonce i bydlet. Jenomže na podzim roku 2013 přišel zvrat a drsný rozchod. Ukázalo se, že Vašek je přehnaně žárlivý a majetnický typ muže. To na Gábinu bylo moc a už takový tlak ve vztahu nevydržela. Pak přišla zpráva, že je Gábina těhotná, a pár se dal rychle dohromady. Následovala velkolepá svatba a pak narození roztomilé dcery Terezky.

Co je příčinou odloučení tentokrát, nikdo z partnerů nechce konkrétně prozradit. Oba manželé jsou Štíři a to je možná někdy u takových povah překážkou.

„Teď se k tomu nechci vyjadřovat. Až za nějaký čas když tak, děkuji za pochopení,“ řekl eXtra.cz Vašek Noid Bárta. Ten na sobě poslední dobou dnem i nocí maká v posilovně a snaží se záležitost s Gábinou urovnat.

Tak snad se ti dva brzy usmíří a budou opět tvořit spokojenou rodinku.

Související články

Další články