Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Gábino, co se ti stalo s výstřihem? Partyšové zmizely obří balony, co po nich zbylo?

Partyšová se znovu vrátila na svou zdrclou velikost prsou.
Zdroj: profimedia.cz

České celebrity si nemohly nechat ujít charitativní akci pro Kapku naděje. Šlo o výběr designového nábytku v rámci projektu Kapka domova. Mezi pozvanými byla Gábina Partyšová (35), která se tam pořádně rozparádila.

Neváhala se pořádně vyválet v designových sedačkách a důkladně to tam ozkoušela. Jelikož ale měla velice volnou halenku, stačilo málo k tomu, aby ukázala svůj dekolt. Skoro by se zdálo, že pod tílkem, které měla Gábina pod košilí, neměla podprsenku. Ostatně na co by ji potřebovala. Doby, kdy se Partyšová mohla chlubit pořádnými „dudy“ narvanými v luxusních šatech, jsou nadobro pryč. Ledaže by se rozhodla znova otěhotnět.

Na akci samozřejmě nechyběla ani Vendula Svobodová, která si nechala předělat staré tetování a na stará kolena má místo kotníku omalovánky. Nejspíš se chce zalíbit svému o 16 let mladšímu milenci. Co na její novou kérku říkáte?

Související články

Další články