Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Gábině Partyšové zkrachoval vztah s milionářem: Moderátorka se nevyhnula trapnému klišé na sociálních sítích

Je to škoda!
Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Láska mezi Gabrielou Partyšovou a Danielem Farnbauerem nemá šťastný konec. Jejich vztah trval krásné tři roky a vypadalo to, že tihle dva spolu zůstanou navěky. Oblíbená moderátorka dnes na sociálních sítích oznámila, že se sice rozcházejí, ale přesto zůstávají přáteli.

„Po krásném tříletém vztahu jsme se společně dohodli, že budeme žít každý sám. Rozcházíme se v lásce… jako přátelé,“ napsala Gábina Partyšová (39) na svůj Instagram. Právě tahle fráze je u celebrit hodně častá a je to už takové trapné klišé.

Nikdo se přece nerozchází proto, aby mohl být se svou láskou jen kamarád. Ale Gábina nejspíše nechce prozrazovat detaily jejich neshod ve vztahu, a tak použila samá otřepaná slova, která jí snad uvěří jenom opravdové naivky.

„Sama jsem nevěřila tomu, že se z manželství dá takto oboustranně odejít… naše cesty se rozcházejí a na tu společnou myslím nikdy nezapomeneme. V zájmu nás dvou, našich dětí, rodin a přátel je tohle poslední, co k našemu rozchodu sdělíme takto veřejně,“ dodává moderátorka, která se zámožným partnerem ještě nedávno plánovala dítě a rodinu.

Související články

Další články