Jako šéfredaktor bulvárního webu tleskám a volám třikrát ANO!

Jako morální autorita volám nad údajným seznamem orálních autorit pražských klubů a diskoték třikrát NE!

Je to samozřejmě špatně. Že mojí fotku může kdokoli dát na podobný web, napsat o mně, že jsem šlápota, a dostat mě prostřednictvím zájmu bulvárních médií o podobnou facebookovou žumpu na stránky bulvárů.

Levicové pseudointelektuální hovádko a „expert“ na social network law a šikanu Luděk Kvapil (podle projevu zřejmě latentní homosexuál a sám v dětství šikanovaný jedinec) má na svém blogu na iDnes pochopitelně pravdu, když píše, že se jedná o kyberšikanu a zlo. A to máme štěstí, že si nevšiml, že jedna z „roztahovaček“ hrozila správci skupiny sebevraždou, až ten celou prezentaci smazal.

Otázkou ale je, co s tou „kyberšikanou“, kterou prý podporujeme, mám asi tak ze své pozice dělat. Lidi to čtou, téma je atraktivní, napsat to tak, aby to nešlo žalovat, respektive aby to v případě žaloby nešlo prohrát, není žádný problém.

Jako otce dvou dcer mě to děsí. Vyzývavou fotku si dnes dává na osobní profil kdejaká šestnáctiletá dylinka. Zneužít tu fotku je legrace. A zneužít jich hromadu je prostě super byznys, speciálně udělá-li primární akci za nás někdo jiný a my jako bulvár se jen vezem.

Jo, je to špatně. Stejně jako byl špatně celý Fappening. Bezprecedentní zásah do privátní sféry, který bych sám těžce nesl. Nelíbí se mi to, nemyslím, že je dobře, že někdo může něčí nezletilou dcerku-teenagerku prakticky beztrestně označit za kurvu a feťačku, co dá každému na potkání, byť to ve většině případů dívek z Roztahovaček je samozřejmě pravda.

Ale to je tak vše, co ode mě k tomu uslyšíte. Nemám čas se tím víc trápit nebo nedej bože s tím něco dělat.

Jsem totiž taky prodejná kurva a musím jít zase rychle něco hnusného napsat o jiných kurvách.

Živí a rajcuje mě to. A to je víc!

Amen.