Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Frackovo okénko: Písařík? Ubožák, co by se měl od rovného Vojtka učit aneb jak udělat z matky svého dítěte totální krávu!

Martin Písařík a Petr Kolář se znají. V kostelním sboru spolu ale určitě nezačínali, v tom začínal Vojtek, který dodržuje desatero a tak je za hajzla, zatímco Písařík se chová jako prase a nikdo si na něj neukazuje.
Zdroj: profimedia.cz. archiv, Nova
V bulváru platí zlaté pravidlo - když máš máslo na hlavě, nesmíš lhát. Zapírat se, sypat si popel na kštici, spáchat sebevraždu, cokoli je lepší než lhát. Zejména v případech typu Kolář, kdy se navíc lhát snaží ten, kdo nemá intelektuálně ani na to, pochopit, proč lhát nemá! Je to bohužel případ i Martina Písaříka, nad jehož výroky v dnešním textu na blesk.cz nevím, zda si zapálit jointa, nebo se rozbrečet.

Že je Martin Písařík zbabělec, jsem pochopil krátce poté, co ho bulvár načapal, jak se zcela evidentně snaží ojet jinou ženu než tu, co má doma.

Ale že je to zbabělec a chudák, kterému není rovno (nepočítám Petra Koláře (47), jenž tvoří samostatnou kategorii), to mi došlo až nad dnešním článkem blesku.cz, kde mladý sráč, který si ani z procenta neváží matky svého dítěte, mlží tak trapně, že to musí urážet i ty čtenáře bulváru, kterým ho musí někdo předčítat, protože sami číst neumějí. Jaký rozdíl oproti Romanu Vojtkovi, který čestně doznal ženě i věřejnosti, jak se věci mají a přesto je za hajzla, zatímco Písařík, skutečný hajzl, dál veřejně zesměšňuje svou ženu a veřejnost báchorkami.

Martin se v textu, který níže připomínkuji, obhajuje coby oběť nepochopení, o které se neví, že její snoubenka Michaela je s jeho bokovkami srozuměná, což je nejen lež, ale navíc podaná tak zoufale, že má jeden sto chutí začít jeho družku a potomka živit sám, jen aby té nebožačce pomohl se zbavit ekonomické závislosti na politováníhodném duševním mrzákovi. Ano, mrzákovi, který manželku tři měsíce po porodu synka nevěrou raní, pak ji veřejně zostudí, aby nakonec zjevnou vinu přenesl na třetí stranu (bulvár, koketa apod.). A ještě si u toho bere bezohledně za rukojmí jedinou skutečnou oběť své ubohosti.

Písařík, byl loni načapán při tom, jak balí servírku, následně ji vykusuje, a když si myslí, že je nikdo nevidí, nechá si od ní rukou stimulovat penis, aby s ní zmizel. Udělat to v zákulisí a po skončení akce, na které je třicet novinářů, to už svědčí o zásadní omezenosti, ale jasný důkaz, že Martin je zbabělý hajzl, přišel až v následujících dnech. Písařík místo aby mlčel a styděl se, případně zahájil pokání nebo taky celou věc ironizoval a naznačil selhání, udělal to poslední, co si jeho polovička zasloužila - celou věc nejprve popřel a posléze tváří v tvář televizní kameře Prásku!, který jej přepadl na natáčení, označil celou věc za "blbost" a "kravinu", u čehož prchal do bezpečí zázemí natáčení, hlídaného ochrankou, aby o pár týdnů později opět načapán táhl Prahou dvě opilé dívky a s kamarádem s nimi hluboko po půlnoci zmizel s flaškou v ruce pod rouškou tmy.

Po tomto chrabrém postavení se k problému čelem absolvoval po měsíci mediální procházku s partnerkou, což mělo demonstrovat, že u něj doma je vše v pořádku, zatímco u něj doma to tutově bylo a je tak, že maminka jeho syna nemá jiného zbytí, než z ekonomických a dalších zjevných důvodů dál trpět v jistotě, že její partner ji zřejmě nemiluje, touží po náhodném i sjednaném sexu s jinými ženami, lže, neváží si jí, zneužívá jejího postavení a zcela určitě s ní neplánuje ani společnou budoucnost, ani standardní rodinné uspořádání, a pokud ano, tak jen za předpokladu, že bude držet hubu a krok.

Když Martin zakončil svou triumfální obhajobu v médiích a doma utnul jakékoli diskuse, otrnulo mu a pokračuje v krasojízdě. Dovolím si článek blesku.cz celý citovat a připomínkovat Písaříkovy výroky rovnou v textu kurzívou. K článku samotnému nepoznamenávám nic a jeho původ nehraje roli. Předtím si ale shrňme, co že to vlastně Blesk loni natočil:

Písařík se divoce líbá s partnerkou, strká jí jazyk do úst, vášnivě ji olizuje i jinde. Následně se přesouvá na zem a podle pohybů rukou je zjevné, že si navzájem stimulují pohlavní orgány, přičemž se dále divoce líbají a v samotném styku jim zabrání jen krajně nevhodné veřejné místo a několik osob v blízkosti.

-----

blesk.cz, 9. 3. 2015, vydáno 5:08

Záletný Písařík „vysvětlil“ svou nevěru: Přítelkyně o mých ženách věděla dopředu!

To je ale tolerantní žena! Ne, není vůbec tolerantní, je to přesně naopak, ale nehraje to roli.

Herec Martin Písařík (35) vyvedl do společnosti partnerku Michaelu, kterou loni podvedl a se kterou má malého syna. Úlet je, zdá se, vyžehlen! Není, nebude a nikdy nebyl. K předstírané akceptaci série úletů a další série domnělých byla Michaela de facto donucena.

Písařík s partnerkou vyrazili na Ples Českého rozhlasu v Praze na Žofíně. Ve společnosti se spolu objevili po dlouhé době. Jen málokdo věřil, že po nevěře se servírkou se mu podaří vztah udržet. Žádný vztah to není. Míša trpí, protože odejde-li od něj, zhorší existenční podmínky pro sebe i syna, navíc bude terčem dalšího posměchu okolí.

„Doma je všechno v pořádku, Michaela o všech ženách, se kterými jsem byl vyfocen, vždy věděla předem. Nerad totiž chodím do společnosti sám nebo s kamarádem,“ okomentoval domácí idylku herec, kterého fotoreportéři Blesku nachytali při intimních hrátkách s jinou ženou loni v srpnu. Totální lež, Písařík navíc záměrně odvádí pozornost. Nejenže Michaela nevěděla, že jde někam v noci ven za zábavou v doprovodu jiné ženy, rozhodně předem netušila o závažnějších prohřešcích proti věrnosti. Překlad věty je tento: Doma není v pořádku nic, na rodinu si jen hrajeme, Michaela jen předstírá, že se mi snaží věřit, a oba víme, jak to je. Že ji nedržím, ví. Do společnosti chodím nerad s kamarádem nebo sám, protože je zábavnější jít někam do soukromí s kamarádkou. Jsem prase, vím to, Michaela to ví, všichni to vědí, ale to přeci nemůžu připustit, byl bych za ubožáka, kterým už sice jsem, ale zatvařte se, že to tak je, a řeknu vám, že je to blbost, a uteču.

„Mám to tak, že se potkávám i s jinými ženami, protože do kina je lepší jít s holkou než s kamarádem nebo sám,“ vysvětlil svůj prohřešek. Nevysvětlil nic, jen opakovaný pokus o odvedení pozornosti. Podruhé říká, že nerad chodí někam sám atd., ale stále nevysvětlil, proč mu honila péro cizí žena, které přitom strkal jazyk do pusy a ruku na ohanbí.

Nestydím se za to, že se ve společnosti žen cítím velmi dobře. Proč bys měl, to je v pohodě. Stydět by ses měl za to, že s nimi spíš a podvádíš matku kojence, jehož jsi otcem.

Přítelkyně mě tehdy doprovázet nemohla, protože kojila a neměli jsme hlídání. Tak mě doprovázely kamarádky,“ dodal Martin, vedle kterého přítelkyně Michaela jen zářila, jako by se v minulosti nic nestalo. První dvě věty nekomentuji, jen bych se opakoval, k záření Michaely dodávám, že jí bohužel nic jiného než jakoby zářit nezbývá, má-li jí její rodina věřit, že je doma vše ok, a má-li cítit něco jako veřejnou satisfakci, která je v reálu dalším ponížením.

Na plese patřili k nejkrásnějším párům. „Poprvé jsem vyvedl přítelkyni na ples a musím uznat, že jsme si to neskutečně užili a skvěle se bavili,“ zhodnotil Písařík za oba. Mnohem radši by tam byl s jinou, jedno jakou, hlavně hezkou, co mu dá a nebude dělat fóry.

Pár plánuje svatbu, kterou ale letos nestihne. Michaelu si neplánuje vzít, byť ona o to velmi stojí, přestože dobře ví, jak bude nešťastná. Písařík si ji vezme jen v případě, že si bude jist, že už je vycvičená a nebude mu dělat potíže při dalších "blbostech".

Věří, že jsou si souzeni. On ví, že souzeni si nejsou, ona navíc ví, že potkat kohokoli, kdo by na ni byl hodný a nevadil by mu Patrik, okamžitě od Písaříka odejde, a to i přes to, že ho pořád miluje."

-----

Závěrem dodávám, že nejsem svatý, a kdo jsi bez viny, hoď kamenem. Přes to všechno je Martin Písařík sráč, kterému není rovno, a jsem připraven toto své tvrzení obhajovat před spravedlností jak světskou, tak boží. Amen.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy