Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Milenec Bílé a Kramný by nejraději Bartošovou zabili! Nechutně je totiž okradla…

Iveta Bartošová ukradla show Kramnému i milenci Lucie Bílé.
Zdroj: archiv

V naší branži se tomu říká „ukrást show“.

Když se na Hluboké v říjnu 2008 ženil Jirka Pomeje (49), oznámila dva dny před tím jeho „skalní fanynka“ Lucie Bílá (48), že se rozvádí s Noidem (33). Klasické „ukradení show“ jako vystřižené z učebnice bulváru.

Něco podobného provedla Iveta Bartošová (48) dvojici ženo/dcerovrah Petr Kramný – gigolo Lucky Bílé Michal… Ten první měl půl roku den co den předobjednaný prostor a ten druhý, prokazatelný lover Lucky, který za to dostával cash, měl právo na svůj týden slávy.

A Iveta si po vzoru své hejterky Luciny skočí pod lokomotivu a bezostyšně si na 14 dnů „čórne“ ne titulní stránky, ale celý bulvár pro sebe.

Kramný musel v cele puknout vzteky a gigolo od Bílé, který už měl natištěné podpiskarty, poznal, co to je mediální kosa.

Dnes se Péťa Kramný vrátil do Blesku… My mu večer dáme na eXtra.cz taky poprvé náznak comebacku…

Co bude s gigolem, nevím. Baví mě, má co říct, nelže a rád bych Lucině ukázal, že jsme na něj nezapomněli, ale mám strach, že jen se do toho zase pustím, Bílá tasí kozu ven, Filipův třetí nový byt nebo v nouzi maminku na smrtelné posteli, ostatně by ji jako štít proti prostořekému exmilenci nevyndala poprvé.

Nikdo totiž neumí tak skvěle to, co umí chladnokrevně Lucina a dokázala nechtěně, ale superefektivně Džambulka.

Předvést konkurenci a bulvárním novinářům vrcholné číslo programu.

Ukrást show…

Související články

Další články