Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Mediální likvidace nejkrásnější ženy českého fotbalu? Trapnější očerňovací kampaň jsem neviděl!

Haindlová je trnem v oku lidem, které přežila ve strukturách fotbalové
asociace. A k tomu je kus. Dost na to ji ztrestat.
Zdroj: profimedia.cz

Už jsem viděl hodně očerňovacích kampaní, řadu z nich jsem řešil v rámci krizového PR servisu a – nerad to přiznávám – lhal bych, že jsem v několika nesehrál roli jako konzultant iniciátorů.

Ale to, co předvádí v kauze „Šéfka hráčské asociace Markéta Haindlová je nekompetentní a fotbalisté ji nechtějí“ zhrzená partička okolo exkopačky Tomáše Pešíra a právníka Ladislava Řeháka, je amatérština, kterou bych nečekal v měsíčníku Řeporyjské Echo, natož v předních médiích.

Jednoznačný pokus o pomstu, odstřelení a mediální polibek smrti, ve kterém navíc hrají smutnou roli naivní fotbalisté, kterým nebylo shůry dáno, co se intelektu týče, a teď píší novinářům i samotné Haindlové, že to tak nemysleli a někdo je zneužil.

Sami už teď zírají, jaké bolševicko-inkviziční manýry svou podporou celé akce posvětili. Kolegové sportovní novináři mluví šeptem o opakovaných krádežích dokumentů v kancelářích oběti, obelhávání cíleně vybraných hlupáků z řad kopaček, „pobídkách“ pro zapojené žurnalisty, půjčkách za oplátku, výhrůžkách…

Vrcholem všeho je zapojení fotbalového Jágra Pavla Nedvěda, který nikdy nepatřil k intelektuálům, a tak se není co divit, že ho jednou za pětiletku někdo ojebe. Jednou zainvestuje Zdendovi Nehodovi nesmysl do podnikání, podruhé jeho jménem odstřeluje parta zhrzenců vrcholnou činovnici fotbalové asociace, aniž by Nedvěd reálně o věci věděl víc, než mu nakukali amatéři, kteří to celé řídí a nemají dost soudnosti na to, aby si na akci najali profesionální mediálku.

Trest bude pro Pešíra a spol. adekvátní míře nenávisti a hochštaplerství, které v týdnu na poli zákulisních mediaintrik předvedli: Většina kopaček otočí a postaví se za Haindlovou (kterou podotýkám osobně neznám a nikdo z jejích příznivců mě fakt o přímluvu nežádal, ostatně jsem ten poslední, s kým by chtěl být někdo seriózně spojován), ta se tutově bude bránit u soudu, protože míra poškození jejího jména je ukázková, spiklenci zůstanou sami a pozice Haindlové bude ještě silnější jak u fotbalistů, jejichž práva má na starosti, ale, co je pro architekty amatérského lynče nejhorší, také v očích veřejnosti.

K tomu všemu si každý v cirkusovém stanu s legračním principálem, pardon, v budově FA ČR v Kozí ulici, příště dvakrát rozmyslí, než to na ni zkusí pěkně podle, ze zálohy.

Autor textu je jen pošahaný fanoušek Slavie, který do věci nevidí víc než průměrný čtenář deníku Sport, ale s jistotou může říct jedno, totiž že č***k Pelta možná není, ale průměrný fotbalista, a podprůměrný fotbalista Tomáš Pešír jím je určitě.

A k tomu hodně naivní, což je ta nejhorší možná kombinace, stejně jako mediální spojení zhrzený mstitel amatér – krátkozraký novinář – tupá veřejnost.

Která ale může být sebetupější, ale pozadí téhle kauzy prostě vidí na první, v případě některých fanoušků možná druhý pohled.

Ta věc je totiž stejná jako celý český fotbal a jeho vedení v poslední dekádě.

Amatérská a trapná.

Na rozdíl od Haindlové.

Sportu zdar!

Související články

Další články