Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Farna si přiznala, že je tlustá! Ne kvůli vám nebo zdraví! Udělala to kvůli souložení s muzikantem!

Popová zpěvačka může být tlustá, ale musí tomu přizpůsobit image. Ne
se chovat jako hubená a mít pindy na novináře.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Prozradím vám jedno malé tajemství. Ewu Farnou (20) a její rozměry (jen málo zpěvaček je širších než vyšších) kritizuje bulvár záměrně a ze ziskuchtivosti. Má to totiž super efekt. 80 procent teenagerek má velký zadek, a tak začnou vášnivě o zlém článku diskutovat, do toho nasrané matky, že narušujeme puberťačkám psychiku, poruchy příjmu potravy, ble ble. Takže se diskutuje a sdílí na Facebooku a my máme pré.

A do toho Ewa „Jsem těžce nad věcí“ Farna začala pokaždé mlít ty svoje nesmysly o tom, že je sama se sebou spokojená, takže puberťačky šly okamžitě otevřít ledničku, aby nám za týden zase (s ještě větším zadkem) spílaly za pravdivý článek o tom, že popová zpěvačka prostě nemůže na jevišti vypadat jako kombajn, a pokud ano, pak tomu musí přizpůsobit celkovou image.

Ewička bojovala s větrnými mlýny dlouho, ale nakonec rezignovala, prohlásila, že problém vnímá, a po Vánocích se pochlubila třemi kily dole. Do vítězství má ještě hodně daleko, ale je to posun.

A teď vám řeknu, proč to udělala. Chraň Bůh, že by dala za pravdu médiím nebo poslechla manažerku. Ewička Farna nám totiž začala pořádně S O U L O Ž I T. Doteď coby Polka a praktikující katolička dala snad jen Tranovi s Klusem. Ale teď má chlapa. Muzikanta. A vidí ty vokalistky a holky pod pódiem. Konkurentky.

Ona se nechce líbit nám nebo fanouškům. Ona se chce líbit klukovi, se kterým spí. Tak to prostě je a můžete mi psát do diskuze, že jsem idiot, hlavně vy s kejtama. Jenomže vy na madla lásky právo máte, ona jako mladá progresivní zpěvačka, co se ráda a dobře obléká, na to právo nemá. Na jevišti kvůli image, v posteli kvůli pocitům. A tak přestala žrát.

Pro začátek dobrý. Snad jí to vydrží.

Jen se děsím chvíle, kdy hošíka přestane bavit nedělní kostel a misionářská poloha, dá Ewě kopačky a ta se půjde vybulet k lednici…

Slyšeli jste slovo BOŽÍ…

Související články

Další články