Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Dyk a Vilhelmová naivně kradou bulváru novorozence! Troufalost hodná opovržení!

Kdo je tady vlastně v právu? No přece vy!
Zdroj: profimedia.cz, koláž: Vilhelm Pieck

Rád bych pogratuloval Tatianě Vilhelmové a Vojtěchu Dykovi k rozhodnutí stát si za svým právem na to držet tak intimní věc, jakou je porod, v tajnosti stejně jako samotné miminko.

Je to krásné, je to úctyhodné, je to pochopitelné a je to strašně, strašně hloupé.

Bulvár nesnáší mnoho celebrit a ty právě proto, aby měly klid, dají po narození na vědomí základní údaje, někdy i fotku a mají vystaráno stejně jako my - pisálci společenských rubrik.

Táňa s Vojtou si jedou tu svou a bulvár štědře oplácí. Obklíčené pražské porodnice, vynervované rodiny, hromady spekulací a nepřesností, konečně opravdová a definitivní ztráta jakéhokoli soukromí a klidu na samotný akt.

Navíc děláme podobně nechutné koláže, aniž bychom věděli, zda je dítě zdravé, zda se už narodilo (nenarodilo, narodí se zítra, pozítří), vymýšlíme nesmysly a čtrnáct dnů si rochníme, jak na to všichni krásně klikáte.

A to vše není naše vina a není to ani vina masy, která denně bulvár čte a tyto informace vyžaduje. Je to vina jen a pouze Dyka s Vilhelmovou. Nezlobíme se na ně, naopak, ale oni se nesmí zlobit na nás. Hrajeme podle jimi nastavených pravidel.

Doufám, že Tatiana a Vojta budou ještě mockrát rodit, protože jejich zcela iracionální postup, nad kterým kroutí hlavou i blízcí přátelé, je pro nás obsahovým dárečkem, jaký často nedostáváme.

Jen škoda, že takhle blbí a umanutí rodí v šoubyznysu jen jednou za uherský rok...

Související články

Další články