Kateřinou Kristelovou (34) není radno si zahrávat.

Katka je ambiciózní a není to žádná blbka, jak se o ní často píše. Jen je extrémně houževnatá a ctižádostivá, kdo o ní nenapíše, že je fakt dost dobrá moderátorka a celebrita, ten je v hajzlu!

Doslova!

Má totiž právničku! A na tu si musíte dávat pozor!

V textu, který dnes zveřejnila Sedmička, o tom, že Kačenka chce po Praze 10 městský byt (v jiném na Černém mostě přitom bydlí), hrozí Katka advokátkou hned třikrát, na eXtra.cz podává Kateřina žalobu na ochranu osobnosti, neboť prý o ní píšeme neúměrně dehonestujícím způsobem, a to i přesto, že jsme o ní tuhle napsali krásný článek!

Kristelka totiž tím, jak o ní zlá a krvechtivá bulvární média píší, prý přichází o velké kšefty. Co kdyby ji náhodou „vyplivla“ firma, co jí za píárko pořídila do bytu vestavěné skříně, nebo se k ní obrátil zády kosmetický salon, kterému dělá tvář? A co teprve Bubble tea díky „kterému roste její dcera jako z vody?“:

To jsou všechno hrozný průsery! Když k tomu připočtu Katčiny nedávné neúspěšné kamerovky do Snídaně s Novou, začínám si říkat, zda na ní opravdu nejsme zlí, zda to není spiknutí médií (tedy těch, kde nemá slovo její mocná píárová klika) proti Katce. Zda si opravdu nezaslouží více úcty? Jenomže pak se podívám do komentářů pod články a jeden jediný pozitivní od vás aby pohledal…

A tak jen čekám další výstrahu od její právničky, která už si na mě, Sedmičku a vůbec všecky, co o Katce nepíší, že je fakt čupr holčina a velká star, brousí kosu… Děsí mě to. Bude stát právnička za dveřmi od garáže, až je otevřu? Co až si půjdu do sklepa pro brambory?

Před nějakou dobou jsme se usmiřovali a já dokonce zvažoval, že ji Kazmovi vyfouknu… No jo, ale to bych byl všem pro pr*el, jako je dnes (a taky včera a deset let zpátky) ona.

Jo, já vím, Katko, za to s tou pr*elí na mě pošleš ty a Bubble tea advokáty…

A co se takhle přestat brát vážně?

Klid, dělám si srandu, vždyť to je všecko jen hon nepřejících novinářů, dav tě miluje, žádný strach…

Stačí se jen podívat do diskuse pod tímto článkem…