Zastřelte mě, řekněte mi, že jsem zaujatá prodejná děvka, která glorifikuje Novu a dští síru na Primu, ale ten včerejší výroční mejdan k dvacátým narozeninám byl velkolepý.

Přišli všichni a kdo neměl pozvánku, ten do poslední chvíle hypnotizoval poštovní schránku, tedy až na Zdeňka Macuru (39), který to snad vzal po vzoru Evy Feuereislové (24) zadním oknem. Přišel jsem i já s tatínkem a maminkou a svou paní, takže o hvězdy evropského formátu nebyla nouze.

A o zábavu taky ne, protože jak se na Nově poslední dobou utahují opasky, tak na tomhle mejdle se nešetřilo a velkorysá televize pozvala opravdu každého, kdo s ní kdy spojil svou tvář, a nehledělo se na to, s jakou a kam odcházel.

A jak byla akce velkolepá, tak byla privátní, určená jen Nově a jejím lidem, a tak se dovnitř nedostali novináři, kterým tak nezbylo než fotit příchody. Pár momentek jsem si vytáhnul, neb mě baví.

Stejně jako to, jak dvacet let vlci vyjí, ale novácká karavana jede dál v čele pelotonu.

Tak všechno nejlepší, drahá televize, která jsi díky kvótám EU pro povinné zaměstnávání lidí s vadou řeči v celoplošném vysílání pustila na obrazovku i Pavlíka Novotného (32), ač je duševně i tělesně postižený a má logopedickou vadu.

Byla to vynikající volba, muhehe, stejně jako pojetí včerejšího mejdla, na kterém můj nemocný tatínek vydržel dvě a půl hodiny, což je o dvě hodiny a čtvrt hodiny více než obvykle. Gratuluji a těším se za pět let a prosím, ať je u toho i Míra Hejda, pak to bude dokonalé!