Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Fotografie krádeže, které děsí Francii: Skupinka "nepřizpůsobivých" okradla muže u bankomatu a je to velká jízda!

Fotografie krádeže, které děsí Francii: Skupinka "nepřizpůsobivých" okradla muže u bankomatu a je to velká jízda!
Zdroj: reprofoto Daily Mail

V Paříži poblíž katedrály Notre Dame se to potulnými zlodějíčky jen hemží. Teď však kamery zaznamenaly opravdu drzý útok. Na svědomí má všechno skupinka pěti Romů, kteří si vyhlédli bezbranného turistu a počkali si, až bude vybírat z bankomatu. Když se tak stalo, během několika vteřin ho obklopili a bezostyšně okradli.

Takové scény jsou bohužel v Paříži často k vidění, a tak policie minulý týden vyzvala město k "systematickému vystěhování" Romů z hlavního města Francie. Skupinka zlodějů jsou navíc ještě teenageři a policie si s nimi neumí poradit. Pohybují se hlavně kolem turistických atrakcí a bankomatů, kde nacházejí rychlou možnost výdělku. "Nerespektují nikoho, jen chtějí peníze nebo cokoliv, co můžou ukrást a prodat. V jednu chvíli vybíráte z bankomatu a v další jste obětí trestného činu," řekl turista, který byl svědkem incidentu.

Ochránci lidských práv jsou vzteky bez sebe z prohlášení policistů o vystěhování Romů, kteří si čím dál tím více zakládají nové tábory v centrálních parcích a náměstích. Ochránci argumentují, že většina Romů ve Francii jsou rumunské a bulharské národnosti a mají jako občané EU právo žít a pracovat v zemi.

To ochránci řekli přesně. Pracovat a žít. Ne krást.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy