Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

FOTOGALERIE: Tohle je fakt síla! Hackeři zveřejnili soukromé fotografie Jennifer Lawrence, krásky z Hunger Games!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Herečka Jennifer Lawrence (25), která se do povědomí lidí dostala díky roli hlavní hrdinky ve filmu Hunger Games, má z ostudy kabát! Na internetu se objevily její nahé fotografie, které si při erotických hrátkách fotila doma s manželem.

Jennifer Lawrence (25), představitelka filmové Katniss Everdeen v celosvětově úspěšné sáze Hunger Games, není v poslední době asi moc šťastná. Přestože se jí po pracovní stránce daří, nedávno se na veřejnost dostaly její soukromé fotografie, které neměly spatřit světlo světa!

Partička šikovných amerických hackerů se záhadným způsobem dokázala nabourat do soukromých fotogalerií celebrit a ven se tak dostaly snímky, které neměl nikdy nikdo vidět. Článek zde. Jednou z nešťastných je i mladá herečka Jennifer Lawrence, kterou mohou diváci znát například z trilogie X-Men a nyní ze světově úspěšné hollywoodské ságy Hunger Games.

Podle zveřejněných fotografií je jasné, že se mladá herečka umí doma se svým přítelem pořádně odvázat a fotí, co můžou. Avšak do nějakého milostného domácího hraní mají tyhle fotografie už opravdu daleko. Některé hraničí spíše s pornem.

Související články

Další články