Monica Riley se dobrovolně doslova vyžrala na váhu 320 kilogramů. Jejím největším životním snem totiž bylo stát se nejtlustší ženou světa. Něco takového je pro některé lidi naprosto nepochopitelné.

Jak někdo může dobrovolně devastovat své tělo, ničit si zdraví a ještě z toho mít radost. Ještě méně pochopitelné je, že Monica byla a je po celou dobu svého „experimentu“ zadaná. Její přítel místo toho, aby jí její hloupý sen rozmluvil, ji v něm podporoval.

Několikrát denně svoji přítelkyni krmil obřím trychtýřem a byl na ni náležitě pyšný. Jenomže přišla doba, kdy žena zatoužila po dítěti. Následně prodělala dva potraty. Tak moc si přála miminko, že se začala v jídle omezovat a dokonce zhubla.

Její těhotenství bylo ale hodně komplikované. „Měla jsem bolesti pánve, vyvinula se u mě preeklampsie a těhotenská cukrovka,“ prozradila pro Deník The Sun. Její vytoužená holčička Michelle se narodila ve 33. týdnu císařským řezem.

Vážila pouhá dvě kila a malé děvčátko mělo čtyři díry v srdci. Jedna z nich se stále nezacelila. Matka se nechala slyšet, že nechce, aby její dcera dopadla stejně jako ona.