Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Fotky, ze kterých budete mít závrať: Kyjevský kaskadér riskuje ve výškách

Zdroj: YouTube.com
+ Dalších 6 fotografií

Pokud trpíte silnými závratěmi, raději tento článek nečtěte! Šestadvacetiletý Ukrajinec Pavel – známý pod přezdívkou Mustang – se díky svým videím a fotografiím nedávno stal hvězdou internetu. Podle našeho názoru zcela zaslouženě. Stačí se podívat, jak balancuje na jedné noze ve výšce 100 metrů nad zemí nebo visí z římsy nad propastí, drže se přitom pouhými třemi prsty.

Kyjevský Spider Man nepoužívá žádné jisticí pomůcky – spoléhá výhradně na své vlastní síly a schopnosti. Někteří ho proto označují za šílence, jiní naopak za toho nejúžasnějšího sportovce, jakého kdy viděli.

"Jsem naprosto oslněn nonšalancí, s jakou v závratných výškách provádí své nebezpečné kaskadérské kousky – bez záchytné bezpečnostní sítě i pásu. Vůbec neví, co je to strach," napsal jeden z jeho obdivovatelů.

Zajímavé je, že tento mladý odvážlivec se dřív živil jako právní poradce. Nakonec se však rozhodl této pohodlné (a zejména bezpečné) práce vzdát a stát se „nebeským chodcem“. Jeho životní filozofie je jednoduchá – "strach neexistuje".

"Smrt není to nejhorší, co vás může potkat. Každý člověk jednou zemře, ale ne každý žije tak, jak by sám chtěl. Pokud se všeho bojíte, musíte svůj život strávit ve sterilní laboratoři," prohlásil Mustang a dodal: "Někdy mám pocit, že jsem robot. Necítím vůbec nic."

Další Mustangova videa naleznete na jeho YouTube kanálu

Související články

Další články